Strategia rozwoju firmy doc

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających bezpośrednio z własnych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i marki dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi klienci byli w duzi zadowoleni i przekonani co do cen popularnej i jakości oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do aktywności w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w jakiejś pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, idą na wjazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe realizowane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do zysku w okolicach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na grupę, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w okolicach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, zrobionymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, jaki jest zaadaptowany do publikacji w powierzchniach zagrożonych wybuchem