Rozwoj malych i srednich przedsiebiorstw praca magisterska

Wraz ze koleją stylu życia, wszechogarniającym nas pośpiechem, niejednokrotnie bywa tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby wyglądamy w miejscowych sklepach czy dyskontach, a po cięższe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie jeździmy do szerokich sklepów, w których możemy dostać dosłownie wszystko. Począwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche bądź w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki zdrowe i higieny, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu także możemy „świeże” warzywa, efekty i ciało. A czy aby na pewno świeże? Tej gwarancje nigdy mieć nie będziemy kupując mięso w sklepie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, przekonując do obrotu. A jeżeli market da do ostatniego bardzo korzystną cenę mięso wychodzi z półek a tylko nieliczni zastanowią się i … pójdą do hurtowni mięsa. Oczywiście można zdecydować się na taki nabądź w markecie, lecz to jedyna okazja, piękna sztuka ciała w pięknej cenie. Docieramy do domu, i tam mięsko już tak apetycznie i pięknie nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem przydatnym w marketach czy dyskontach jest poważna. Przede każdym dlatego, że żadna hurtownia mięsa nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez który potrafi stracić dobrą opinię, mężczyzn i dochód. Inna sprawę, hurtownia kupując mięso kupuje go zazwyczaj tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. A że obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej rynek jest zapewniony. A nawet wyższe niż w sklepach ceny nie są w stanie zniechęcić klientów do kupienia mięsa w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, jakie spośród pewnością pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie.

Biorąc pod opiekę powyższe niekwestionowanym ujawnia się zwycięstwo hurtowni mięsa nad kupieniem go w całych sieciach handlowych. Jakość, gwarancja świeżości i zalecie odżywcze to sprawy, które tracą się nie mieć wartości określonej w walucie.